Speelschema divisie 3a

Weeknr. Dag Datum Thuisteam Uitteam
37 din 11-09-2018 DC 't Maf 2 DC 't Heukske 2
din 11-09-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC de Roës
din 11-09-2018 DC de Lange Horst 4 DC Aaij Mert
din 11-09-2018 DDC DC 't Klöaske 3
din 11-09-2018 DC Schuim 8 DC de Hazewind 3
din 11-09-2018 DC de Sport 4 DC Tinus 4
din 11-09-2018 DC Debije 2 DC 't Getske
38 din 18-09-2018 DC 't Heukske 2 DDC
din 18-09-2018 DC de Sport 4 DC Schuim 8
din 18-09-2018 DC de Roës DC Aaij Mert
din 18-09-2018 DC 't Getske DC de Witte Tegelen 3
din 18-09-2018 DC Tinus 4 DC de Lange Horst 4
din 18-09-2018 DC 't Klöaske 3 DC Debije 2
din 18-09-2018 DC de Hazewind 3 DC 't Maf 2
40 din 02-10-2018 DDC DC de Hazewind 3
din 02-10-2018 DC 't Maf 2 DC de Sport 4
din 02-10-2018 DC Schuim 8 DC Tinus 4
din 02-10-2018 DC Aaij Mert DC 't Getske
din 02-10-2018 DC de Lange Horst 4 DC de Roës
din 02-10-2018 DC Debije 2 DC 't Heukske 2
din 02-10-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC 't Klöaske 3
41 din 09-10-2018 DC 't Heukske 2 DC de Witte Tegelen 3
din 09-10-2018 DC 't Getske DC de Roës
din 09-10-2018 DC de Sport 4 DDC
din 09-10-2018 DC Schuim 8 DC de Lange Horst 4
din 09-10-2018 DC Tinus 4 DC 't Maf 2
din 09-10-2018 DC de Hazewind 3 DC Debije 2
din 09-10-2018 DC 't Klöaske 3 DC Aaij Mert
42 din 16-10-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC de Hazewind 3
din 16-10-2018 DC de Roës DC 't Klöaske 3
din 16-10-2018 DC Debije 2 DC de Sport 4
din 16-10-2018 DC 't Maf 2 DC Schuim 8
din 16-10-2018 DC de Lange Horst 4 DC 't Getske
din 16-10-2018 DDC DC Tinus 4
din 16-10-2018 DC Aaij Mert DC 't Heukske 2
44 din 30-10-2018 DC de Sport 4 DC de Witte Tegelen 3
din 30-10-2018 DC 't Maf 2 DC de Lange Horst 4
din 30-10-2018 DC Schuim 8 DDC
din 30-10-2018 DC Tinus 4 DC Debije 2
din 30-10-2018 DC de Hazewind 3 DC Aaij Mert
din 30-10-2018 DC 't Klöaske 3 DC 't Getske
din 30-10-2018 DC 't Heukske 2 DC de Roës
45 din 06-11-2018 DC Debije 2 DC Schuim 8
din 06-11-2018 DC Aaij Mert DC de Sport 4
din 06-11-2018 DDC DC 't Maf 2
din 06-11-2018 DC de Lange Horst 4 DC 't Klöaske 3
din 06-11-2018 DC de Roës DC de Hazewind 3
din 06-11-2018 DC 't Getske DC 't Heukske 2
din 06-11-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC Tinus 4
46 din 13-11-2018 DDC DC de Lange Horst 4
din 13-11-2018 DC de Sport 4 DC de Roës
din 13-11-2018 DC 't Maf 2 DC Debije 2
din 13-11-2018 DC Tinus 4 DC Aaij Mert
din 13-11-2018 DC de Hazewind 3 DC 't Getske
din 13-11-2018 DC 't Heukske 2 DC 't Klöaske 3
din 13-11-2018 DC Schuim 8 DC de Witte Tegelen 3
48 din 27-11-2018 DC 't Klöaske 3 DC de Hazewind 3
din 27-11-2018 DC 't Getske DC de Sport 4
din 27-11-2018 DC de Roës DC Tinus 4
din 27-11-2018 DC Aaij Mert DC Schuim 8
din 27-11-2018 DC Debije 2 DDC
din 27-11-2018 DC de Lange Horst 4 DC 't Heukske 2
din 27-11-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC 't Maf 2
49 din 04-12-2018 DC Debije 2 DC de Lange Horst 4
din 04-12-2018 DC Schuim 8 DC de Roës
din 04-12-2018 DC de Sport 4 DC 't Klöaske 3
din 04-12-2018 DDC DC de Witte Tegelen 3
din 04-12-2018 DC Tinus 4 DC 't Getske
din 04-12-2018 DC de Hazewind 3 DC 't Heukske 2
din 04-12-2018 DC 't Maf 2 DC Aaij Mert
50 din 11-12-2018 DC de Lange Horst 4 DC de Hazewind 3
din 11-12-2018 DC 't Getske DC Schuim 8
din 11-12-2018 DC de Roës DC 't Maf 2
din 11-12-2018 DC Aaij Mert DDC
din 11-12-2018 DC 't Klöaske 3 DC Tinus 4
din 11-12-2018 DC 't Heukske 2 DC de Sport 4
din 11-12-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC Debije 2
51 din 18-12-2018 DC de Sport 4 DC de Hazewind 3
din 18-12-2018 DDC DC de Roës
din 18-12-2018 DC de Witte Tegelen 3 DC de Lange Horst 4
din 18-12-2018 DC 't Maf 2 DC 't Getske
din 18-12-2018 DC Schuim 8 DC 't Klöaske 3
din 18-12-2018 DC Tinus 4 DC 't Heukske 2
din 18-12-2018 DC Debije 2 DC Aaij Mert
3 din 15-01-2019 DC Aaij Mert DC de Witte Tegelen 3
din 15-01-2019 DC de Lange Horst 4 DC de Sport 4
din 15-01-2019 DC 't Klöaske 3 DC 't Maf 2
din 15-01-2019 DC 't Heukske 2 DC Schuim 8
din 15-01-2019 DC 't Getske DDC
din 15-01-2019 DC de Hazewind 3 DC Tinus 4
din 15-01-2019 DC de Roës DC Debije 2
4 din 22-01-2019 DC Tinus 4 DC de Sport 4
din 22-01-2019 DC 't Klöaske 3 DDC
din 22-01-2019 DC 't Heukske 2 DC 't Maf 2
5 din 29-01-2019 DC de Hazewind 3 DC Schuim 8
din 29-01-2019 DC de Roës DC de Witte Tegelen 3
din 29-01-2019 DC Aaij Mert DC de Lange Horst 4
6 din 05-02-2019 DC Debije 2 DC 't Klöaske 3
din 05-02-2019 DC de Witte Tegelen 3 DC 't Getske
din 05-02-2019 DC Schuim 8 DC de Sport 4
din 05-02-2019 DC Aaij Mert DC de Roës
din 05-02-2019 DDC DC 't Heukske 2
din 05-02-2019 DC de Lange Horst 4 DC Tinus 4
din 05-02-2019 DC 't Maf 2 DC de Hazewind 3
7 din 12-02-2019 DC de Roës DC de Lange Horst 4
din 12-02-2019 DC 't Heukske 2 DC Debije 2
din 12-02-2019 DC de Hazewind 3 DDC
din 12-02-2019 DC Tinus 4 DC Schuim 8
din 12-02-2019 DC 't Getske DC Aaij Mert
din 12-02-2019 DC de Sport 4 DC 't Maf 2
din 12-02-2019 DC 't Klöaske 3 DC de Witte Tegelen 3
8 din 19-02-2019 DC Aaij Mert DC 't Klöaske 3
din 19-02-2019 DC de Roës DC 't Getske
din 19-02-2019 DDC DC de Sport 4
din 19-02-2019 DC Debije 2 DC de Hazewind 3
din 19-02-2019 DC de Lange Horst 4 DC Schuim 8
din 19-02-2019 DC de Witte Tegelen 3 DC 't Heukske 2
din 19-02-2019 DC 't Maf 2 DC Tinus 4
woe 20-02-2019 DC 't Getske DC Debije 2
9 din 26-02-2019 DC Schuim 8 DC 't Maf 2
din 26-02-2019 DC de Sport 4 DC Debije 2
din 26-02-2019 DC Tinus 4 DDC
din 26-02-2019 DC 't Klöaske 3 DC de Roës
din 26-02-2019 DC de Hazewind 3 DC de Witte Tegelen 3
din 26-02-2019 DC 't Heukske 2 DC Aaij Mert
din 26-02-2019 DC 't Getske DC de Lange Horst 4
11 din 12-03-2019 DC 't Getske DC 't Klöaske 3
din 12-03-2019 DC de Lange Horst 4 DC 't Maf 2
din 12-03-2019 DC de Witte Tegelen 3 DC de Sport 4
din 12-03-2019 DC Aaij Mert DC de Hazewind 3
din 12-03-2019 DDC DC Schuim 8
12 din 19-03-2019 DC Schuim 8 DC Debije 2
din 19-03-2019 DC de Sport 4 DC Aaij Mert
din 19-03-2019 DC 't Maf 2 DDC
din 19-03-2019 DC de Hazewind 3 DC de Roës
din 19-03-2019 DC 't Heukske 2 DC 't Getske
din 19-03-2019 DC Tinus 4 DC de Witte Tegelen 3
13 din 26-03-2019 DC Debije 2 DC Tinus 4
din 26-03-2019 DC de Roës DC 't Heukske 2
din 26-03-2019 DC 't Klöaske 3 DC de Lange Horst 4
14 din 02-04-2019 DC Aaij Mert DC Tinus 4
din 02-04-2019 DC de Witte Tegelen 3 DC Schuim 8
din 02-04-2019 DC 't Klöaske 3 DC 't Heukske 2
din 02-04-2019 DC de Lange Horst 4 DDC
din 02-04-2019 DC Debije 2 DC 't Maf 2
din 02-04-2019 DC de Roës DC de Sport 4
din 02-04-2019 DC 't Getske DC de Hazewind 3
15 din 09-04-2019 DC 't Maf 2 DC de Witte Tegelen 3
din 09-04-2019 DC de Sport 4 DC 't Getske
din 09-04-2019 DC Schuim 8 DC Aaij Mert
din 09-04-2019 DC Tinus 4 DC de Roës
din 09-04-2019 DC de Hazewind 3 DC 't Klöaske 3
din 09-04-2019 DDC DC Debije 2
din 09-04-2019 DC 't Heukske 2 DC de Lange Horst 4
16 din 16-04-2019 DC 't Getske DC Tinus 4
din 16-04-2019 DC 't Klöaske 3 DC de Sport 4
din 16-04-2019 DC de Roës DC Schuim 8
din 16-04-2019 DC 't Heukske 2 DC de Hazewind 3
din 16-04-2019 DC Aaij Mert DC 't Maf 2
din 16-04-2019 DC de Lange Horst 4 DC Debije 2
din 16-04-2019 DC de Witte Tegelen 3 DDC
17 din 23-04-2019 DC de Hazewind 3 DC de Lange Horst 4
din 23-04-2019 DC Schuim 8 DC 't Getske
din 23-04-2019 DC Debije 2 DC de Witte Tegelen 3
din 23-04-2019 DC 't Maf 2 DC de Roës
din 23-04-2019 DC de Sport 4 DC 't Heukske 2
din 23-04-2019 DC Tinus 4 DC 't Klöaske 3
din 23-04-2019 DDC DC Aaij Mert
don 25-04-2019 DC 't Klöaske 3 DC Schuim 8
18 din 30-04-2019 DC 't Heukske 2 DC Tinus 4
din 30-04-2019 DC de Roës DDC
din 30-04-2019 DC de Hazewind 3 DC de Sport 4
din 30-04-2019 DC Aaij Mert DC Debije 2
din 30-04-2019 DC 't Getske DC 't Maf 2
din 30-04-2019 DC de Lange Horst 4 DC de Witte Tegelen 3
19 din 07-05-2019 DDC DC 't Getske
din 07-05-2019 DC 't Maf 2 DC 't Klöaske 3
din 07-05-2019 DC Schuim 8 DC 't Heukske 2
din 07-05-2019 DC Tinus 4 DC de Hazewind 3
din 07-05-2019 DC Debije 2 DC de Roës
din 07-05-2019 DC de Sport 4 DC de Lange Horst 4
din 07-05-2019 DC de Witte Tegelen 3 DC Aaij Mert