Speelschema divisie 3f

Weeknr. Dag Datum Thuisteam Uitteam
37 din 11-09-2018 DC Umme 4 DC de Melderse 2
din 11-09-2018 DC Vos 2 DC de Roës 3
din 11-09-2018 DC Apollo 6 DC Breurs 3
din 11-09-2018 DC de Mmol DC 't Kietske 5
din 11-09-2018 DC Stammi 7 DC Juliana
din 11-09-2018 DC Boostenhof 2 DC Niens 4
din 11-09-2018 DC de Sport 9 DC de Lange Horst 5
38 din 18-09-2018 DC de Lange Horst 5 DC Apollo 6
din 18-09-2018 DC de Roës 3 DC Breurs 3
din 18-09-2018 DC 't Kietske 5 DC Vos 2
din 18-09-2018 DC Juliana DC Umme 4
din 18-09-2018 DC de Melderse 2 DC Boostenhof 2
din 18-09-2018 DC de Sport 9 DC Stammi 7
din 18-09-2018 DC Niens 4 DC de Mmol
40 din 02-10-2018 DC Boostenhof 2 DC Juliana
din 02-10-2018 DC Apollo 6 DC de Roës 3
din 02-10-2018 DC Vos 2 DC Niens 4
din 02-10-2018 DC Umme 4 DC de Sport 9
din 02-10-2018 DC de Mmol DC de Melderse 2
din 02-10-2018 DC Stammi 7 DC de Lange Horst 5
din 02-10-2018 DC Breurs 3 DC 't Kietske 5
41 din 09-10-2018 DC Juliana DC de Mmol
din 09-10-2018 DC 't Kietske 5 DC de Roës 3
din 09-10-2018 DC Stammi 7 DC Apollo 6
din 09-10-2018 DC Niens 4 DC Breurs 3
din 09-10-2018 DC de Lange Horst 5 DC Umme 4
din 09-10-2018 DC de Melderse 2 DC Vos 2
din 09-10-2018 DC de Sport 9 DC Boostenhof 2
42 din 16-10-2018 DC Vos 2 DC Juliana
din 16-10-2018 DC de Roës 3 DC Niens 4
din 16-10-2018 DC Umme 4 DC Stammi 7
din 16-10-2018 DC de Mmol DC de Sport 9
din 16-10-2018 DC Apollo 6 DC 't Kietske 5
din 16-10-2018 DC Boostenhof 2 DC de Lange Horst 5
din 16-10-2018 DC Breurs 3 DC de Melderse 2
44 din 30-10-2018 DC de Lange Horst 5 DC de Mmol
din 30-10-2018 DC de Sport 9 DC Vos 2
din 30-10-2018 DC Stammi 7 DC Boostenhof 2
din 30-10-2018 DC Juliana DC Breurs 3
din 30-10-2018 DC Niens 4 DC 't Kietske 5
din 30-10-2018 DC de Melderse 2 DC de Roës 3
don 01-11-2018 DC Umme 4 DC Apollo 6
45 din 06-11-2018 DC de Mmol DC Stammi 7
din 06-11-2018 DC Vos 2 DC de Lange Horst 5
din 06-11-2018 DC 't Kietske 5 DC de Melderse 2
din 06-11-2018 DC Apollo 6 DC Niens 4
din 06-11-2018 DC de Roës 3 DC Juliana
din 06-11-2018 DC Breurs 3 DC de Sport 9
din 06-11-2018 DC Boostenhof 2 DC Umme 4
46 din 13-11-2018 DC de Lange Horst 5 DC Breurs 3
din 13-11-2018 DC Boostenhof 2 DC Apollo 6
din 13-11-2018 DC Stammi 7 DC Vos 2
din 13-11-2018 DC de Sport 9 DC de Roës 3
din 13-11-2018 DC de Melderse 2 DC Niens 4
din 13-11-2018 DC Umme 4 DC de Mmol
din 13-11-2018 DC Juliana DC 't Kietske 5
48 din 27-11-2018 DC Vos 2 DC Umme 4
din 27-11-2018 DC Breurs 3 DC Stammi 7
din 27-11-2018 DC Niens 4 DC Juliana
din 27-11-2018 DC Apollo 6 DC de Melderse 2
din 27-11-2018 DC 't Kietske 5 DC de Sport 9
din 27-11-2018 DC de Roës 3 DC de Lange Horst 5
din 27-11-2018 DC de Mmol DC Boostenhof 2
49 din 04-12-2018 DC de Lange Horst 5 DC 't Kietske 5
din 04-12-2018 DC de Mmol DC Apollo 6
din 04-12-2018 DC Umme 4 DC Breurs 3
din 04-12-2018 DC Juliana DC de Melderse 2
din 04-12-2018 DC Boostenhof 2 DC Vos 2
din 04-12-2018 DC Stammi 7 DC de Roës 3
din 04-12-2018 DC de Sport 9 DC Niens 4
50 din 11-12-2018 DC Breurs 3 DC Boostenhof 2
din 11-12-2018 DC de Roës 3 DC Umme 4
din 11-12-2018 DC 't Kietske 5 DC Stammi 7
din 11-12-2018 DC Vos 2 DC de Mmol
din 11-12-2018 DC Niens 4 DC de Lange Horst 5
din 11-12-2018 DC Apollo 6 DC Juliana
din 11-12-2018 DC de Melderse 2 DC de Sport 9
51 din 18-12-2018 DC de Sport 9 DC Juliana
din 18-12-2018 DC de Lange Horst 5 DC de Melderse 2
din 18-12-2018 DC Vos 2 DC Apollo 6
din 18-12-2018 DC Boostenhof 2 DC de Roës 3
din 18-12-2018 DC de Mmol DC Breurs 3
din 18-12-2018 DC Stammi 7 DC Niens 4
din 18-12-2018 DC Umme 4 DC 't Kietske 5
3 din 15-01-2019 DC de Roës 3 DC de Mmol
din 15-01-2019 DC de Melderse 2 DC Stammi 7
din 15-01-2019 DC Apollo 6 DC de Sport 9
din 15-01-2019 DC Juliana DC de Lange Horst 5
din 15-01-2019 DC 't Kietske 5 DC Boostenhof 2
din 15-01-2019 DC Niens 4 DC Umme 4
din 15-01-2019 DC Breurs 3 DC Vos 2
4 din 22-01-2019 DC 't Kietske 5 DC de Mmol
din 22-01-2019 DC Breurs 3 DC Apollo 6
din 22-01-2019 DC de Roës 3 DC Vos 2
din 22-01-2019 DC Juliana DC Stammi 7
din 22-01-2019 DC Niens 4 DC Boostenhof 2
din 22-01-2019 DC de Melderse 2 DC Umme 4
5 vri 01-02-2019 DC de Lange Horst 5 DC de Sport 9
6 din 05-02-2019 DC Umme 4 DC Juliana
din 05-02-2019 DC Breurs 3 DC de Roës 3
din 05-02-2019 DC de Mmol DC Niens 4
din 05-02-2019 DC Apollo 6 DC de Lange Horst 5
din 05-02-2019 DC Boostenhof 2 DC de Melderse 2
din 05-02-2019 DC Vos 2 DC 't Kietske 5
7 din 12-02-2019 DC de Sport 9 DC Umme 4
din 12-02-2019 DC Niens 4 DC Vos 2
din 12-02-2019 DC Juliana DC Boostenhof 2
din 12-02-2019 DC de Lange Horst 5 DC Stammi 7
din 12-02-2019 DC 't Kietske 5 DC Breurs 3
8 din 19-02-2019 DC Umme 4 DC de Lange Horst 5
din 19-02-2019 DC Apollo 6 DC Stammi 7
din 19-02-2019 DC de Mmol DC Juliana
din 19-02-2019 DC Vos 2 DC de Melderse 2
din 19-02-2019 DC Breurs 3 DC Niens 4
din 19-02-2019 DC de Roës 3 DC 't Kietske 5
din 19-02-2019 DC Boostenhof 2 DC de Sport 9
9 din 26-02-2019 DC Stammi 7 DC Umme 4
din 26-02-2019 DC Niens 4 DC de Roës 3
din 26-02-2019 DC de Melderse 2 DC Breurs 3
din 26-02-2019 DC 't Kietske 5 DC Apollo 6
din 26-02-2019 DC de Lange Horst 5 DC Boostenhof 2
din 26-02-2019 DC de Sport 9 DC de Mmol
din 26-02-2019 DC Juliana DC Vos 2
11 din 12-03-2019 DC Vos 2 DC de Sport 9
din 12-03-2019 DC 't Kietske 5 DC Niens 4
din 12-03-2019 DC de Roës 3 DC de Melderse 2
din 12-03-2019 DC Apollo 6 DC Umme 4
din 12-03-2019 DC de Mmol DC de Lange Horst 5
din 12-03-2019 DC Boostenhof 2 DC Stammi 7
din 12-03-2019 DC Breurs 3 DC Juliana
12 din 19-03-2019 DC de Lange Horst 5 DC Vos 2
din 19-03-2019 DC de Melderse 2 DC 't Kietske 5
din 19-03-2019 DC Juliana DC de Roës 3
din 19-03-2019 DC Niens 4 DC Apollo 6
din 19-03-2019 DC Umme 4 DC Boostenhof 2
din 19-03-2019 DC de Sport 9 DC Breurs 3
13 din 26-03-2019 DC de Roës 3 DC Apollo 6
din 26-03-2019 DC de Lange Horst 5 DC Juliana
din 26-03-2019 DC Stammi 7 DC de Sport 9
din 26-03-2019 DC de Melderse 2 DC de Mmol
don 28-03-2019 DC Stammi 7 DC de Mmol
14 din 02-04-2019 DC Breurs 3 DC de Lange Horst 5
din 02-04-2019 DC de Mmol DC Umme 4
din 02-04-2019 DC Niens 4 DC de Melderse 2
din 02-04-2019 DC Vos 2 DC Stammi 7
din 02-04-2019 DC de Roës 3 DC de Sport 9
din 02-04-2019 DC Apollo 6 DC Boostenhof 2
din 02-04-2019 DC 't Kietske 5 DC Juliana
15 din 09-04-2019 DC de Sport 9 DC 't Kietske 5
din 09-04-2019 DC Boostenhof 2 DC de Mmol
din 09-04-2019 DC de Melderse 2 DC Apollo 6
din 09-04-2019 DC Umme 4 DC Vos 2
din 09-04-2019 DC Juliana DC Niens 4
din 09-04-2019 DC de Lange Horst 5 DC de Roës 3
din 09-04-2019 DC Stammi 7 DC Breurs 3
16 din 16-04-2019 DC Apollo 6 DC de Mmol
din 16-04-2019 DC de Roës 3 DC Stammi 7
din 16-04-2019 DC de Melderse 2 DC Juliana
din 16-04-2019 DC 't Kietske 5 DC de Lange Horst 5
din 16-04-2019 DC Niens 4 DC de Sport 9
din 16-04-2019 DC Breurs 3 DC Umme 4
din 16-04-2019 DC Vos 2 DC Boostenhof 2
17 din 23-04-2019 DC Boostenhof 2 DC Breurs 3
din 23-04-2019 DC Juliana DC Apollo 6
din 23-04-2019 DC de Lange Horst 5 DC Niens 4
din 23-04-2019 DC Umme 4 DC de Roës 3
din 23-04-2019 DC de Sport 9 DC de Melderse 2
din 23-04-2019 DC de Mmol DC Vos 2
din 23-04-2019 DC Stammi 7 DC 't Kietske 5
18 din 30-04-2019 DC Juliana DC de Sport 9
din 30-04-2019 DC de Roës 3 DC Boostenhof 2
din 30-04-2019 DC 't Kietske 5 DC Umme 4
din 30-04-2019 DC de Melderse 2 DC de Lange Horst 5
din 30-04-2019 DC Breurs 3 DC de Mmol
din 30-04-2019 DC Apollo 6 DC Vos 2
din 30-04-2019 DC Niens 4 DC Stammi 7
19 din 07-05-2019 DC de Sport 9 DC Apollo 6
din 07-05-2019 DC Vos 2 DC Breurs 3
din 07-05-2019 DC Umme 4 DC Niens 4
din 07-05-2019 DC Boostenhof 2 DC 't Kietske 5
din 07-05-2019 DC Stammi 7 DC de Melderse 2
din 07-05-2019 DC de Mmol DC de Roës 3